TEATR ME/ST

MIASTO MYŚLI

MIASTO MYŚLI

NIETOLERANCJA


Oprócz nietolerancji pokarmowych mam również stwierdzoną nietolerancję ludzi. Po prostu niektórych ludzi nie toleruję. Nie toleruję typków, którzy wyrzucają papierosy przez okno samochodu, nie toleruję rodziców, którzy obiecują dzieciom frytki w fastfoodzie za dobre zachowanie, nie toleruję wąsatych panów z peerelowskim mentalem, którzy w sklepach lub urzędach idą jak taran, potrącając nawet matki z dziećmi. Lista jest dłuższa, ale nie będę przynudzał. Ogólnie nie toleruję innych ludzi. Oprócz dwóch wyjątków. Iść na terapię czy jeszcze poczekać?

POLEN - POLAND


Jestem uczulony na pyłki. Pyłki nie dają mi żyć od marca do września. I nagle olśnienie. Pyłki to po angielsku Pollen! Kurwa mać! Żyję w kraju pyłków. Gorzej! Ten kraj to pyłek! Ten kraj nie daje mi żyć przez swoją pyłkowość. Nagle wszystko stało się jasne. Wyjeżdżam. Natychmiast.

SYN


Patrzę na mojego syna i zamiast się cieszyć, że tak dobrze się rozwija, robi mi się smutno.
Potwornie smutno.
Na jaki świat ja cię wywołałem syneczku?
Na świat, w którym ludzie jedzą gówniane żarcie, wiedząc, że to jest gówniane żarcie.
Na świat, w którym nie ma prawdy obiektywnej, a jest tylko prawda tych, którzy wygrali wybory. Wczoraj na spacerze para staruszków powiedział, że jesteś następcą tronu.
Mam nadzieję, że jak już na nim zasiądziesz, to coś na tym świecie zmienisz.

Share This Articles
Wpisz szukane słowo i naciśnij ENTER
X